360 Total Security Essential

8.8.0.1043

Bilgisayarınızı ve özelinizi korumak için en kapsamlı anti-virüs

oy
0

26.4k

Bu uygulamayı oyla

360 Total Security Essential tüm kötü niyetli ve zararlı yazılımları tarayarak ve analiz ederek herhangi bir virüsten ya da diğer risklerden bilgisayarınızı korumak için tasarlanmış bir programdır.

Bu anti-virüs, şüpheli olabilecek herhangi bir araca karşı sizi uyarır ve aynı zamanda birden açılan pencereler gibi arada ortaya çıkan güvenli olmayan sitelerden çevrim içi sizi korur. 360 Total Security Essential ne zaman bulaşıcı bir nesne bulsa, anında yok eder. Bu araç tüm bilgisayarınızın tarama görevini üstlenir. Eksiksiz bir tarama mı, hızlı bir tarama mı, yoksa sadece entegre edilmiş tarayıcıdan elle seçilmiş belli araçların taranması mı, istediğinizi seçin.

360 Total Security Essential güvenli çevrim içi bankacılık ya da alış veriş yapmak istediğinizde arkanızdadır. Dolandırıcılık karşıtı bir seçenek içerir böylece güvenli bir şekilde gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Bu yeterli değilse, korumayı sosyal ağ bağlantıları üzerindeki oturumlara kadar geliştirebilirsiniz.

Bu yazılım hiç bir dosyanın tehdit altında olmadığından emin olmanızı sağlayacak ve dosyanızın indirmek için güvenli olup olmadığını size bildirecek. Çevrim içi alış veriş yaparken sizi yeni virüslerden ve kötü yazılımlardan koruyacak. Hatta yetkisiz tuş kaydedici ve web kamerası erişimini de engeller. Daha fazla ne isteyebilirsiniz ki?
Uptodown X